Gloria Victis

Chwała zwyciężonym


#1 2010-03-14 22:39:46

mtx logery

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 48
Punktów :   -4 

Podanie - Arkadikuss/Arkadiuss

Witam, witam!

  Na imię mi Arek - co można wywnioskować z ksywy . Wiek - 21. Aktualnie niestety mieszkam poza granicami naszego pięknego kraju - w anglii - Accrington. Jednak w najbliższym czasie ponownie wracam do Polandii.
  Szkołę zakończyłem dwa lata temu [liceum], teraz zarabiam jako wolny strzelec od promocji. W anglii to całkiem dobrze płatna fucha. Po powrocie do polski zamierzam studiować dziennikarstwo (ewentualnie łopatologię stosowaną). Jeżeli zaś o zainteresowania chodzi - gry - jak chyba większość, muzyka - gram na gitarze oraz przy czasowych napadach na twórczość - sklejam coś we FruityLoopsie. Stworzyłem kilka kawałków, jak i raz na jakiś czas sklejam jakiegoś seta. Ostatnio wzięło mnie na tworzenie filmów - oto jeden z nich + trailer ;P

TRAILER - http://www.youtube.com/watch?v=sx_HgRK7mz8
PART 1 - http://www.youtube.com/watch?v=9nmfrB5FsPw
PART 2 - http://www.youtube.com/watch?v=aWOpVu7Jtko

No i oczywiście dziennikarstwo. Jestem wice-naczelnym portalu www.mlodymalbork.pl, oraz niedługo powstanie portal oraz miesięcznik (Grasz.org oraz Gamescore) - w którym będę pisał. Recenzje i felietony to moja działka. Na sam koniec wspomnę o wrestlingu - który za dwa tygodnie zaczynam trenować



  Dlaczego GV? Ponieważ słyszałem, że czcicie wykrzywioną łyżeczkę, oraz odprawiacie różowe msze. Nie no, konkretnie Muko powiedział mi o GV - że zbierana jest ekipa znajomych. Właśnie taka gildia najbardziej odpowiada moim upodobaniom. Zdecydowanie wolę "Słabą gildię z zajebistymi ludźmi" niż "zajebistą gildię z burakami". (Nie twierdzę, że GV jest słabe - tylko mówię o tym, że najważniejszy jest klimat ;P) Dlatego Wy .

  Czym zasłynę w GV - pytanie oryginalne i trudne jak cholera. To zależy. Napewno lubię pożartować. Moim ulubionym typem humoru jest ironia oraz sarkazm. Czarny humor i te sprawy. Nigdy nikt mnie nie wkurzy "w żartach" - więc można sobie pozwolić na wiele, jeśli chodzi o moją osobę. Mam podobno cechy przywódcze- ale nie wiem czy w GV jest to potrzebne z mojej strony. Rewolty nie mam zamiaru prowadzić . A inne rzeczy po prostu sprawdzicie w praniu.

  Kolejne ciekawe pytanie. Oczekuję Waszych dusz, 40 dziewic oraz jakby ktoś kupił mi lepszy zasilacz - byłbym wdzięczny . A tak na serio to po prostu zwykłego dobrego klimatu. Bez konfilktów, oraz by zawsze można było pogadać o dupie marynie . Nie jestem wymagający. Gdybym był - nie grałbym w tę grę

  Aktualnie gram na jednek postaci - Arkadiuss - Mag na (w tej chwili) 98 poziomie - który szybko rośnie ;P Oraz woj - nieużywany od momentu wbicia 89 lvl. - Nick Arkadikuss.

Myślę, że ostatnie "Coś od siebie" zostało już wcześniej wypisane, jako że nie piszę w punktach Jakby ktoś chciał to mogę wysłać swoje CV, bo naprawdęnie wiem co jeszcze mogę dodać. Jakby co to kontakt ze mną jest łatwy w grze (pw), gg - 2996876 - jednak nieczęsto na tym GównianymGównie siedzę. Jest jeszcze mail - Arek@mlodymalbork.pl oraz steam - Arkadikuss (Albo Arkadikusspl - nie pamiętam xD)

To tyle Pozrawiam i przepraszam, że musieliście przebrnąć przez te bzdury

Do zobaczenia w grze

Arkadikuss/Arkadiuss

PS - Przeczytałem inne podania i z góry odpowiadam - Tak! Mam TS ;P

Ostatnio edytowany przez Arkadikuss (2010-03-15 11:34:27)


Rozbroilem fanatycznych lamusow,smieszna grupe

Offline

 

#2 2010-03-15 08:55:22

Mordukloger

Użytkownik

Skąd: starachowice
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 1000036
Punktów :   
WWW

Re: Podanie - Arkadikuss/Arkadiuss

jestem na tak...przyjecie bez op:)

Offline

 

#3 2010-03-15 14:04:10

Cinek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 0
Punktów :   -2 
Ranga w gildi: judasz
Profesja postaci: zlodziej

Re: Podanie - Arkadikuss/Arkadiuss

Ale się rozpisałeś chłopie Po takim podaniu mimo lvl jestem jak najbardziej na tak

Offline

 

#4 2010-03-15 14:25:29

mtx logery

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 48
Punktów :   -4 

Re: Podanie - Arkadikuss/Arkadiuss

Dziennikarska natura ^^


Rozbroilem fanatycznych lamusow,smieszna grupe

Offline

 

#5 2010-03-15 14:36:02

 Morduk

płaczek

Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 100037
Punktów :   
Ranga w gildi: michael to gej
Profesja postaci: targa wszystkim laski

Re: Podanie - Arkadikuss/Arkadiuss

gralem z nim wczesniej na innych serverach, jestem na tak!


pucio pucio rysiu skurwysynu!

Offline

 

#6 2010-03-16 15:08:48

niggawhite

GuildSman

Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 42
Punktów :   -1 

Re: Podanie - Arkadikuss/Arkadiuss

tez z nim gralem na hbpl TAK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zreczni.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl www.bottleofwine.pun.pl www.godsmack.pun.pl www.knsp-ukw.pun.pl