Gloria Victis

Chwała zwyciężonym


#1 2010-04-11 11:06:34

Grimeth

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 2
Punktów :   

Czosnek

Witam!

Jestem Kuba, mam 19 lat, pochodzę z Jastrzębia Zdroju, ale obecnie mieszkam w niewielkiej wiosce w okolicach Nowego Sącza (tam też chodzę do liceum, klasa maturalna). Interesuję się muzyką (gram praktycznie na wszystkim), grami komputerowymi (gram praktycznie we wszystko) oraz spędzaniem czasu w gronie przyjaciół.

Chciałem wstąpić do GV z kilku powodów. Po pierwsze, jako gracz niezrzeszony, nie mam do kogo otworzyć gęby, z kim pobiegać, czy też pognębić innych graczy. Dotychczasowe relacje z członkami gildii GV są bardzo pozytywne, ludzie wydają się tam być asertywni i pomocni, nie są natomiast drętwi i samolubni.

Gildię, do której wstąpię, będę traktował poważnie. Mam zamiar godnie reprezentować jej szeregi, uczestniczyć w życiu gildijnym w wszelaki możliwy sposób. Jako, że to moje pierwsze podanie do jakiejkolwiek gildii na tym serwerze, oczekuję tego samego - aby być traktowanym poważnie.

Nick głównej postaci - Czosnek (mag 120lvl), choć mam też woja (Grimeth 118lvl).

Cóż mogę dodać? Nie jestem idealnym graczem, choć jestem idealistą i do perfekcji dążę. Grałem na starszych wersjach HBpl, jeszcze za czasów WaKo, Seariusa, Wolnych Strzelców i ćwiczenia mr na farmie . Szybko się uczę i staram się poprawiać swoje błędy, aby być jak najbardziej efektywny.

Pozdrawiam serdecznie!

Offline

 

#2 2010-04-11 14:04:10

 Morduk

płaczek

Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 100037
Punktów :   
Ranga w gildi: michael to gej
Profesja postaci: targa wszystkim laski

Re: Czosnek

jezeli masz ts to jestem na tak:D


pucio pucio rysiu skurwysynu!

Offline

 

#3 2010-04-11 14:28:39

mtx logery

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 48
Punktów :   -4 

Re: Czosnek

Jestem za OP jeśli jest TS


Rozbroilem fanatycznych lamusow,smieszna grupe

Offline

 

#4 2010-04-11 19:15:12

Grimeth

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czosnek

TS to kwestia kilku minut, chociaż mam Vento .

Z tego co mówił jokee, można ściągnąć coś takiego, jak multi(cośtam) i tam jest wszystko .

Skoro GM jest na tak, to czy mogę się zgłosić do kogoś o przyjęcie? Nie żebym był natrętny ;>!

Offline

 

#5 2010-04-11 19:43:20

 Tytan

GuildSman

8376168
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 12
Punktów :   -1 
Profesja postaci: Zerk-Mag
WWW

Re: Czosnek

No dobra, urzekła mnie twoja historia - Czosnku. Jestem na tak.


'Jedni żyją z muzyki, drudzy dla niej(...)'

Offline

 

#6 2010-04-12 19:06:19

SparK

GuildSman

Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 9
Punktów :   -1 

Re: Czosnek

Na tak, koxalismy na bf;d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zreczni.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl www.knsp-ukw.pun.pl www.godsmack.pun.pl www.fanidredwerkz.pun.pl