Gloria Victis

Chwała zwyciężonym


#1 2010-04-12 18:49:25

niggawhite

GuildSman

Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 42
Punktów :   -1 

BuryMag (Tamburyn haha :D )

Mam na imie Stalone , nie tzn. Sylwester haha . Koledzy mowia na mnie DzejmsBond.Chodze do podstawowki mam 20 lat . 

A teraz na powaznie . Mam 16 lat. Jestem wykrztalconym alkocholikiem(lubie alkochol)koncze gimnazjum zdaje co roku ^^. Lubie niektore laski z waszej gildi np. Michaela . Gram w hb od wersji 2.2(HBPL). moj nick w grze to BuryMag ma aktualnie 116 lvl , ale Micha zaczyna expic wiec szybko dobije sie maste . Lubie placki , sport , lubie aliena ze skalki (haha).Lubie perpetue ( nie to zebym mu wisial bbh+3 czy co xD). 


Ps.JAHWA-powstanie narod przeciw narodowi .Krolestwo przeciw krolestwu.Beda niedobory zywnosci.Beda zarazy.Nastepnie Jezus wspomnial ze :"Ludzie beda miedzy innymi rozmilowani w sobie , rozmilowani w pieniadzach , nie posluszni rodzicom,wyrzuci z naturalnych uczuc, niepanujacy nad soba , milujacy bardziej boga niz rozkosz."               

                                   Gdzie ida umarli:W bibli pisze ,ze ludzie po smierci zamieniaja sie w proch, niemaja umyslu,wiec niemysla nieczuja,niekochaja.Jehowa stworca mozgu dobrze wie co sie dzieje z nami po smierci
'kiedy czlowiek umiera przestaje istniec , smierc jest przeciwienstwem zycia .
Gdy Salomon napisal ze zyjac wiedza ze maja umrzec
'umarli niesa swiadomi niczego.O stanie umarlych mowi tez Jezus Chrystus.Gdy uslyszal o smierci Lazarza czlowieka bardzo mu bliskiego powiedzial do uczniow" Lazarz nasz przyjaciel udal sie na spoczynek"Biblia niemowi kiedy jezus sie urodzil wyraznie jednak wskazuje ze nie bylo to w grudniu. Bo panowala inna pogoda o tej porze roku .Bog ma naprawde wspaniale zamierzenia co do ziemi. Pragnie zeby zyli na niej sami szczesliwi i zdrowi ludzie dlatego wezcie mnie kwa do gildi (ahhaah)


Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego podania .                                   Pozdrawiam BuryMagus ! 


Ps.2 Zastaniawialiscie sie kiedys czemu ksiadz w kosciele nieczyta imienia Boga ?  , albo gdy umieraja wasi bliscy najpierw mowi ze dusza idzie do nieba a potem mowi ze zamienie sie w proch .

Jehowa Bog czule sie o nas troszczy i pragnie bysmy kozystali z jego zyczliwego przewodnictwa .Bardzo wazne zeby czcic jehowe tak jak on sobie zyczy .Przed kazdym czlowiekiem jehowa otwiera mozliwosc zycia wiecznego w raju . Jaki najwspanialszy prezent dales w zyciu ? wcale nie musial byc kosztowny bo nie od tego zalezy rzeczywista wartosc upominka.

Kim jest Jezus Chrystus ? Jezus Chrystus zyl okolo dwoch tysiecy lat temu , jest postacia o ktorej kazdy cos slyszal , jednak tak naprawde nie kazdy wie kim byl . Poznanie prawdy o Jezusie jest bardzo wazne .
Zanim Jezus przyszedl na swiat biblia od dawna zapowiadala ze bog przysle tutaj mesjarza czyli Chrystusa ( z hebrajskiego). Znacza pomazaniec mial on byc namaszczony na dwoch ze bog wyznaczyl go do specjalnego zadzania. Mozemy lepiej poznac Jezusa analizujac wszystko co wczasie pobytu na ziemi mowil i czynil .
Czy bog naprawde od poczatku postanowil ze bedziemy umierac ? Wcale nie !. Jehowa stworzyl czlowieka do zycia wiecznego na ziemi jak juz sie dowiedzielismy z tego rozdzialu . Umiescil dwoje pierwszych ludzi w zachwycajacym raju . Obdarzyl ich doskonalym zdrowiem .
Dlaczego w takim razie ludzie umieraja ?                               
                                                                                                                          Dowidzenia .Kurwa czlowieku zaraz jade  ... PzDr. all

Offline

 

#2 2010-04-12 18:51:53

Mordukloger

Użytkownik

Skąd: starachowice
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 1000036
Punktów :   
WWW

Re: BuryMag (Tamburyn haha :D )

haha jakis typ!!!jestem na tak bo widze ze zna religie;p  po zatym w gildi juz byl;p przyda sie mag:)

Offline

 

#3 2010-04-12 19:07:46

SparK

GuildSman

Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 9
Punktów :   -1 

Re: BuryMag (Tamburyn haha :D )

Edit:
Na nie.

Ostatnio edytowany przez SparK (2010-04-13 18:17:40)

Offline

 

#4 2010-04-12 21:08:36

 Tytan

GuildSman

8376168
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 12
Punktów :   -1 
Profesja postaci: Zerk-Mag
WWW

Re: BuryMag (Tamburyn haha :D )

Powstrzymuje się od głosu, nie chcę być negatywnie nastawiony ale nie ukrywam że wiek mnie wstrzymuje, więc niech zadecyduje reszta, pozdrawiam.


'Jedni żyją z muzyki, drudzy dla niej(...)'

Offline

 

#5 2010-04-12 21:21:57

 Morduk

płaczek

Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 100037
Punktów :   
Ranga w gildi: michael to gej
Profesja postaci: targa wszystkim laski

Re: BuryMag (Tamburyn haha :D )

ja jestem na tak bo nigga byl zawsze jajcarzem;d


pucio pucio rysiu skurwysynu!

Offline

 

#6 2010-04-12 23:00:54

niggawhite

GuildSman

Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 42
Punktów :   -1 

Re: BuryMag (Tamburyn haha :D )

haha

Offline

 

#7 2010-04-13 08:51:10

mtx logery

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 48
Punktów :   -4 

Re: BuryMag (Tamburyn haha :D )

LOL - jestem na Tak ;P


Rozbroilem fanatycznych lamusow,smieszna grupe

Offline

 

#8 2010-04-13 13:29:36

Szkodniczka

GuildSman

Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: BuryMag (Tamburyn haha :D )

jestem na tak, ale "alkochol" piszemy przez "h";>

Offline

 

#9 2010-04-13 13:33:03

niggawhite

GuildSman

Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 42
Punktów :   -1 

Re: BuryMag (Tamburyn haha :D )

pisalem to podanie w 10 min w niezabardzo komfortowych warunkach :d Micha wie ocb ^^ nie czepiac sie ! :d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knsp-ukw.pun.pl www.bottleofwine.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl www.fanidredwerkz.pun.pl www.zreczni.pun.pl